Start

Almåsa fritidsby Malmö
Ljus och välplanerad stuga med stor uteplats i populära Almåsa Fritidsby Välkommen till denna moderna stuga i Almåsa Fritidsby! Här erbjuds en ljus och fräsch interiör, generös altan, badrum med dusch, allt i ett lugnt och grönt område nära natur.

Boarea: 40 kvm
Antal rum: 2
Pris: 795 000 SEK
Biarea (BIA): 8 kvm
Tomtareal/mark: 410 kvm
Öster 1 Lund
Sagolik kolonistuga med idyllisk trädgård och odlingsglädje Bakom den röda grinden väntar en liten kolonidröm med blommande fruktträd, prunkande odlingar, grusgångar och en charmig stuga där tiden får gå lite långsammare.

Boarea: 8 kvm
Antal rum: 1
Pris: 195 000 SEK
Tomtareal/mark: 160 kvm
Västra Sommarstaden Lund
Kolonistuga med inglasad veranda och stor grönskande tomt Välkommen till lott 61 i Västra Sommarstaden. En röd kolonistuga omgiven av grönska, odlingslådor och blommande träd. Här väntar lugna morgnar i verandan, långa sommardagar i trädgården och en plats att verkligen landa på.

Boarea: 20 kvm
Antal rum: 1
Pris: 370 000 SEK
Tomtareal/mark: 350 kvm
Ärtholmens Sommarstad Malmö
Drömstuga med inglasat uterum och fantastisk trädgård i Ärtholmens Sommarstad Mycket välskött stuga med inglasat uterum och fantastisk trädgård på centralt och attraktivt läge i Ärtholmens Sommarstad. Här erbjuds ljusa och trivsamma ytor, stora gräsytor och en härligt insynsskyddad tomt om 370 kvm.

Boarea: 40 kvm
Antal rum: 2
Pris: 980 000 SEK
Biarea (BIA): 10 kvm
Tomtareal/mark: 370 kvm